Novinka - Změny ve vedení a HS sekci.

Změny ve vedení a HS sekci.

Změny ve vedení a HS sekci.

napsal Michal Hrdlička - 08.07.2017

Dnešním dnem se do Dark Tigers vrací bývalý člen vedení a velký kamarád Jan “Wynaut” Filip. Ten zde v minulosti působil jako Hearthstone manažer a přivedl hráče jakými jsou Matty, který je aktuální mistr České republiky, Power, jež je kapitánem týmu Inside Games a aktuálně se mu velmi daří nebo např. Anara, jež se kvalifikoval na PGL do Bukureště. Tentokráte však nebude mít na starost pouze HS sekci, ale starat se bude kompletně o všechny herní sekce a hráče. Stane se tedy hlavním manažerem, kdy nahradí stávajícího  Michala "hurvajs" Hrdličku a všichni věříme, že právě tento krok a změna struktury bude impulsem k dalšímu pozitivnímu rozvoji Dark Tigers. Wynaut si již teď sebou přivádí dvě posily do Hearthstone sekce, tým naopak musel pro nedostatek času na hraní opustit  Honza "Honza69" Schwarz.

 

 Lancraft 2015 - Wynaut a jeho původní první HS tým v Dark Tigers

 

První posilou je  Jiří "Nyrf" Vencovský, který hraje Hearthstone od roku 2014 a jeho předchozí působiště byl tým Arctic Gaming, v té době začal sbírat první menší úspěchy, jako je TOP 8 na různých turnajích a skalpy těch nejlepších CZ/SK hráčů. Z důvodu nové práce a nedostatku času své působení v Arctic Gaming ukončil, aby se mohl opět vrátit k Hearthstone na jaře letošního roku. Od té doby hraje pravidelně turnaje. Jeho největším úspěchem je 3. místo v červnovém měsíčním finále na Playzone.

 

Druhou posilou je pak  Matouš "Bachi" Strmiska, bratr našeho bývalé kapitána Powera, který aktuálně působí v Inside Games. Bachi hraje Hearthstone od bety a DTG je jeho druhé působiště. Dříve působil v týmu Cyber Gaming a jeho největšími úspěchy jsou top8 na Battlegrounds, top 32 v kvalifikaci na Katowice z 1024 bracketu. Na domácí scéně zaznamenal minulý týden 2. místo na Playzone cupu a 3. místo na Topgaming cupu.

 

Sestava:

 

 Vladimír "HAVAJSMURf" Koutný

 Matouš "Bachi" Strmiska

 Jiří "Nyrf" Vencovský

 

 

Vyjádření Jana “Wynaut” Filipa ke vstupu do DTG.

 

V první řadě bych se ještě jednou omluvil vedení a klukům z HS sekce Inside Games, za né moc dobrou aktivitu a skoro žádnou pomoc. Zpět do řad DTG mě přivedlo srdíčko, které vždy bilo pro DTG. S vedením jsme se domluvili, že povedu veškeré sekce DTG. Bude to moje premiéra, vést i jiné hry než hearthstone. S CS:GO už jsem mohl mít menší zkušenost, která se moc nepovedla z mojí strany.. S lolkem to bude snad v pohodě a s hskem problém nebude. Ale už ke změnám HS sekce. Honzíka jsem musel “kicknout” z důvodu sportovní zatíženosti a neaktivity. Moc, moc a ještě jednou moc mu děkuji za vzornou prezentaci DTG. Do řad jsem přivedl dva nové hráče, Nyrfa a Bachiho. Kapitán sekce bude Havaj, ANO HAVAJ! Zvolil jsem ho kvůli mým soukromým důvodům. Už se moc těším, až to s hráči rozjedeme. Doufám, že ukáží to, co v nich je. Moc děkuji za podporu a důvěru, která se do mě vkládá, snad nezklamu.