Novinka - Týdenní přehled #1

Týdenní přehled #1

Týdenní přehled #1

napsal Michal Hrdlička - 29.07.2015

Oblíbený týdenní přehled, kterým jsme vás informovali o dění v ITG bude nadále fungovat i v Dark Tigers. Bude vycházet každou středu a vždy si v něm shrneme výsledky sekcí v týdnu minulém a občas i větší události ve vedení. Vrhněme se tedy na 1. díl, kde se především ohlédneme za Lancraftem.

Za Dark Tigers vyrazilo na Lancraft celkem 17 hráčů a 3 manažeři. Myslím si, že jsme se zařadili mezi nejpočetnější výpravy. Ovšem celkový výsledek hodnotím jako neúspěch a to především z pohledu fanoušků, kterých také bylo mnoho přímo na akci. Tímto chci poděkovat všem, kteří nám fandili. Děkuji! Děkuji také sponzorům Tiger, Re-Load, Topgaming za podporu na Lancraft 2015.

 

Fifa15

Tento týden patřil Schulzinhovi, který nejdříve zvítězil v turnaji CGS Summer #1 a poté si v sobotu přijel pro prvenství i do Ostravy na Lancraft. Tam ve finále porazil svého velkého soupeře Didu a odnesl si roční předplatné PS4 Plus a 800 Kč. Další úspěch na sebe nenechal dlouho čekat, když včera ovládl opět CGS Summers #3 a se 100 body dominuje sezónní tabulce.

 

 

Hearthstone

Lancraft začal pro naši HS sekci výborně, jeli jsme totiž rovnou s dvěma kvalifikovanými hráči Alandusem a Galmodem, k nim se v BYOC kvalifikaci probojoval i Anaro, který celou kvalifikaci vyhrál. V TOP16 jsme tedy měli hned 3 hráče, ovšem pavouk nám nepřál a dva hráče postavil hned v prvním kole proti sobě, do TOP8 postoupili hráči Anaro a Galmod, kteří své hry prohráli a následně vypadli v losers bracketu. Nicméně pěkný výkon HS sekce. Určitě za zmínku stojí i TOP4 v turnaji Matcharena #101.

 

 

Counter-Strike: Global Offensive

CS:GO tým vyrazil na Lancraft nahypován a ochoten tam nechat všechno, jen aby se dostal co nejdále. Skupina se povedla a z druhého místa jsme postoupili do playoffs, kde nás čekal tým Gunrunners. Po velmi pěkné hře na infernu, kdy jsme po dvou prodlouženích srovnali na 1:1, přišla mapa de_cache a náš konec ve winners bracketu. V losers bracketu první hru vyhráváme, ale druhá hra proti uM nás posílá domů, kdy opět na de_cache prohráváme. Skvělá atmosféra za našim týmem se bohužel nepovedla přetavit do výsledku a končíme tak na 12-16. místě.

 

 

League Of Legends

Než jsme vyrazili na Lancraft, zahráli jsme si turnaj na Topgamingu o 90 Eur, kde ovšem končíme ve čtvrtfinále. Tato nálada se bohužel přenesla i na Lancraft, kde se nám po výhře na NoBrain a prohře proti Gunrunners a eEriness nepodařilo postoupit do playoffs. Slabou náplastí pak bylo vítězství v doprovodném turnaji, kde si každý hráč odnesl 5000 RP. Tento výsledek způsobil odchod tří hráčů. A já děkuji a přeji GL těmto hráčům, kteří se rozhodli odejít z týmu: Samuel „Hiddan“ Kavaler, David „Jejky“ Jakubec a Matúš „Neon“ Jakubčík.

 

 

Celkový dojem z Lancraftu je velmi pozitivní, akce se rozšířila, jen zamakat do dalších ročníků na detailech, jinak super. Děkujeme organizátorům za pěkné 4 dny gamingu.