Hlavní událost

z3nz3j novým coachem CS:GO sekce

z3nz3j novým coachem CS:GO sekce

napsal Michal Hrdlička - 15.10.2018

V posledních dvou zápasech Esea Advanced League jsme zvítězili, do týmu se vrací pohoda a to je také zásluha nového coache, kterého vám dnes officiálně představujeme. Martin "z3nz3j" Tóth bude mít před sebou nelehký úkol, ale věříme, že vše zvládne a bude i do budoucna přínosem pro celý tým. 

Novinky / Archiv

CS:GO čeká boj o slot na MČR

CS:GO čeká boj o slot na MČR

napsal Jakub Egermaier - 07.09.2018

Od sobotního rána čeká naší CS:GO sekci boj o slot na MČR. Poslední letošní sklizeň začíná v 10:00 a hrát se bude téměř celý den. Přijďte nás podpořit na stream.

CS:GO tým vyráží z Luhačovic do Švýcarska

CS:GO tým vyráží z Luhačovic do Švýcarska

napsal Jakub Egermaier - 29.08.2018

Bootcamp v Luhačovicích byl skvělý, super lidé, skvělá příprava, bezproblémová technika, dobré snídaně atd. Mohli bychom pokračovat do nekonečna, ale trénink je u konce a od pátku nás čeká turnaj Supreme Master. Věříme, že příprava se vyplatí i v náročném podzimu na CZ/SK.

V Esea Main League končíme na 3. místě

V Esea Main League končíme na 3. místě

napsal Jakub Egermaier - 14.08.2018

Úspěšná sezóna v Esea Main League pro nás končí v semifinále a tým si tak odnáší 1800 Eur, ale hlavně postup do Esea Advanced League. Aktuálně nás čekají přípravy na novou sezónu a také na Supreme Masters ve Švýcarsku. 

Rocket League mění hráče

Rocket League mění hráče

napsal Michal Hrdlička - 02.08.2018

Naší Rocket League sekci se v poslední době moc nedařilo a to vyústilo k výměně jednoho hráče. Více v novince, kde se k přestupu vyjádřil i kapitán týmu.

gg TIGER ENERGY DRINK TIGER ENERGY DRINK Top-Gaming